הדירוג שלך: 5.0
דֵרוּג: 4.7 - 6 קולות

קוד הנחה וקופונים של IHG

למטה תוכל למצוא 12 קודי קופונים ומבצעים תקפים שיעבדו עבור IHG ביוני 2024

IHG היא בין חברות המלונות המובילות בעולם עם נוכחות בכמעט 100 מדינות. IHG מציעה מגוון עצום של פריטי מלונות במחיר סביר. IHG אהובה על מיליוני צרכנים ברחבי העולם שכן המטרה העיקרית שלנו היא שביעות רצון לקוחות. קוד קופון IHG נמצא למטה והם פופולריים מאוד.

אם אתה צריך להיות מחפש אחר מבצעי נסיעות, אתה יכול לחסוך עד 20% על ידי הזמנת השהייה שלך מבעוד מועד. אם לומר זאת אחרת, תוכלו לראות כמעט את כל ההצעות הזמינות של IHG באותה עצירה בדיוק. עם מלונות IHG ברחבי העולם תוכלו להזמין שהייה בכמה ממוקדי העסקים והתרבות הגדולים בעולם ועם מבחר מותגים בנקודות מחיר שונות אינכם צריכים לשבור את הבנק כדי להישאר בתוכם. כל מלון מספק רמות מימוש שונות, כך שתוכלו באמת למטב את התגמולים שלכם. אתה יכול גם לבחור מלונות ידידותיים לחיות מחמד. המטרה של קבוצת החברות IHG התאימה אי פעם לספק מותרות טהורות ואירוח אמיתי ללקוחותיהם. בפשטות, יש המוני שמות מהימנים לבחירה ואפילו לא הזכרנו מספר מותגים פחות ידועים. בחירת המותג המושלם של IHG היא הצעד הראשוני למציאת השהייה המושלמת שלך, אך לא רק לדבוק ב שמות שאתה מכיר.

עם קופוני המלונות של IHG, אתה יכול לסגור חבילת נופש מדהימה ואם תזמינו מוקדם, אתם צפויים לחסוך יותר. בדרך כלל, ישנה תיבה קטנה בדף התשלום שמזכירה לך להיכנס לקוד הטבה. הפריט חייב להיות לא פגום. קוד ההטבה של IHG מקודד במיוחד עבור פריטים שעשויים להיות במבצע. מכיוון שאתה יכול להחיל את קוד המבצע של IHG ולקבל את ההנחה המוחלת אוטומטית בנסיעה הראשונה שלך בארה"ב, נקודות IHG Rewards Club מגיעות באמצעות שובר שאמור להיות מיושם על חשבונך דרך אתר IHG.

...קרא עוד