הדירוג שלך: 4.8
דֵרוּג: 4.3 - 18 קולות

קוד הנחה וקופונים של WALMART

למטה תוכל למצוא 13 קודי קופונים ומבצעים תקפים שיעבדו עבור WALMART ביוני 2024

Walmart הוא אחד ממרכזי הקניות המקוונים הגדולים בעולם שיכול להשתמש בהצלחה באחד מקודי ההנחה הללו במחיר נמוך. Walmart הוא קניון מקוון נהדר, עם מוצרים ממוינים לפי קטגוריות: אלקטרוניקה וסרטים משרדיים, מוזיקה וספרים, בית, ריהוט, מכשירי חשמל, שיפוץ בית ופטיו, ביגוד, נעליים ותכשיטים, תינוקות ופעוטות, צעצועים ומשחקי וידאו, אוכל, משק בית וחיות מחמד, בית מרקחת, בריאות ויופי, ספורט, כושר וחוץ, רכב וצמיגים, צילום, מתנות, חנות אישית, תפירה, אמנות וציוד למסיבות. אלו הן הקטגוריות העיקריות שבהן קופוני Walmart פועלים בהצלחה כדי לקבל הנחה.

מוצרים הנמכרים בחנות זו נמסרים בעיקר בארה"ב (יש גם חנויות קמעונאיות פיזיות Walmart), אך קונים מקוונים יכולים להפיק תועלת ממשלוח בינלאומי, אלא אם כן אתרים גלובליים של Walmart משתמשים. מוקדש למדינות ואזורים הבאים: ארגנטינה, ברזיל, קנדה, מרכז אמריקה, צ'ילה, סין, יפן, מקסיקו, פורטו ריקו ובריטניה. ניתן להשתמש בקוד קופון של Walmart עבור כל חנות בנפרד.

מדיניות החזרת המוצר היא 90 יום מהתאריך שבו הוא נקנה באינטרנט ואינה מושפעת אם נעשה בו שימוש או לא בקוד ההנחה של Walmart. בנוסף, ניתן להשתמש בקופון של Walmart לחנות זו ולמוצרים שכבר נמוכים בהצעות אחרות של Walmart.

...קרא עוד